..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1866 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 1866 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Trutnov hlavní nádraží   16:30  -/3
  Pilníkov  16:39 16:39  -/3
  Chotěvice  16:44 16:44  
  Hostinné  16:48 16:49  -/4
  Kunčice nad Labem  17:01 17:02  -/45 spojů
  Horní Branná  17:05 17:06  
  Martinice v Krkonoších  17:11 17:16  -/44 spoje
  Roztoky u Jilemnice  17:22 17:23  -/2
  Stará Paka  17:33 17:34  1 spoj
  Nová Paka město  17:38 17:38  
  Nová Paka  17:40 17:41  -/3
  Lázně Bělohrad  17:51 17:52  -/2
  Šárovcova Lhota  17:55 17:56  
  Ostroměř  18:03 18:04  -/43 spoje
  Ohnišťany  18:09 18:10  
  Smidary  18:14 18:15  -/3
  Nový Bydžov  18:20 18:21  
  Chlumec nad Cidlinou  18:30   6 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster