..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1865 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 1865 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Chlumec nad Cidlinou   14:34  
  Nový Bydžov  14:42 14:43  
  Skřivany  14:47 14:47  
  Smidary  14:50 14:51  -/3
  Ohnišťany  14:55 14:55  
  Ostroměř  15:00 15:03  -/33 spoje
  Lázně Bělohrad  15:13 15:14  -/2
  Nová Paka  15:24 15:25  -/3
  Nová Paka město  15:27 15:28  
  Stará Paka  15:32 15:48  5 spojů
  Roztoky u Jilemnice  15:57 15:58  -/2
  Martinice v Krkonoších  16:05 16:06  -/42 spoje
  Horní Branná  16:11 16:12  
  Kunčice nad Labem  16:15 16:16  -/43 spoje
  Hostinné  16:27 16:28  -/4
  Pilníkov  16:36 16:42  -/3
  Trutnov hlavní nádraží  16:51   -/35 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster