..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1864 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 1864 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Trutnov hlavní nádraží   14:27  -/3
  Vlčice  14:34 14:34  
  Pilníkov  14:37 14:37  -/3
  Chotěvice  14:42 14:42  
  Hostinné  14:46 14:47  -/4
  Prosečné  14:52 14:52  
  Klášterská Lhota  14:56 14:56  
  Kunčice nad Labem  15:00 15:01  -/45 spojů
  Horní Branná  15:05 15:05  
  Martinice v Krkonoších  15:11 15:12  -/45 spojů
  Roztoky u Jilemnice  15:18 15:19  -/2
  Stará Paka  15:28 15:36  5 spojů
  Nová Paka město  15:40 15:40  
  Nová Paka  15:42 15:43  -/3
  Lázně Bělohrad  15:53 15:53  -/2
  Ostroměř  16:03 16:07  -/43 spoje
  Smidary  16:15 16:16  -/3
  Nový Bydžov  16:21 16:22  
  Chlumec nad Cidlinou  16:31   6 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster