..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1860 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 1860 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Trutnov hlavní nádraží   7:36  -/3
  Pilníkov  7:45 7:46  -/3
  Hostinné  7:53 7:54  -/4
  Kunčice nad Labem  8:06 8:07  -/44 spoje
  Martinice v Krkonoších  8:15 8:16  -/34 spoje
  Stará Paka  8:31 8:33  3 spoje
  Nová Paka město  8:37 8:38  
  Nová Paka  8:40 8:41  -/3
  Lázně Bělohrad  8:51 8:52  -/2
  Ostroměř  9:02 9:03  -/42 spoje
  Smidary  9:12 9:13  -/3
  Nový Bydžov  9:18 9:19  
  Chlumec nad Cidlinou  9:28   5 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster