Os 18513 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Nové Údolí | 14:37 | -/2 | |||
Stožec | 14:45 | 14:46 | -/2 | ||
Černý Kříž | 14:54 | -/2 | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci