Vlak 18425 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Tábor | 21:05 | 1/- | |||
Smyslov | x | 21:11 | 21:11 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 21:14 | 21:14 | ||
Chýnov | 21:18 | 21:19 | -/2 | ||
Pořín | x | 21:25 | 21:25 | ||
Obrataň | 21:32 | 21:32 | -/2 | ||
Šimpach | x | 21:35 | 21:35 | ||
Pacov | 21:40 | 21:41 | -/4 | ||
Leskovice | x | 21:48 | 21:48 | ||
Nová Cerekev | 21:52 | 21:52 | -/3 | ||
Vlásenice | x | 21:57 | 21:57 | ||
Pelhřimov | 22:04 | -/2 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci