Vlak 18402 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Horní Cerekev | 5:14 | -/3 | |||
Hříběcí | 5:18 | 5:18 | |||
Nová Buková | 5:24 | 5:24 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 5:27 | 5:28 | -/2 | ||
Zajíčkov | 5:32 | 5:33 | |||
Rynárec | 5:37 | 5:37 | |||
Pelhřimov | 5:41 | 5:44 | -/2 | 2 spoje | |
Vlásenice | 5:54 | 5:54 | |||
Nová Cerekev | 5:59 | 5:59 | -/3 | ||
Leskovice | 6:05 | 6:05 | |||
Pacov | 6:14 | 6:15 | -/4 | ||
Šimpach | 6:20 | 6:20 | |||
Obrataň | 6:24 | 6:25 | -/2 | 2 spoje | |
Pořín | 6:33 | 6:33 | |||
Chýnov | 6:39 | 6:40 | -/2 | ||
Dobronice u Chýnova | 6:44 | 6:44 | |||
Smyslov | 6:48 | 6:48 | |||
Tábor | 6:55 | 2/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci