Vlak 18401 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Tábor | 4:25 | 2/- | |||
Smyslov | 4:31 | 4:31 | |||
Dobronice u Chýnova | 4:35 | 4:35 | |||
Chýnov | 4:40 | 4:41 | -/2 | ||
Pořín | 4:48 | 4:49 | |||
Obrataň | 4:58 | 4:59 | -/2 | 1 spoj | |
Šimpach | 5:02 | 5:02 | |||
Pacov | 5:07 | 5:08 | -/4 | ||
Leskovice | 5:19 | 5:19 | |||
Nová Cerekev | 5:23 | 5:24 | -/3 | ||
Vlásenice | 5:28 | 5:29 | |||
Pelhřimov | 5:38 | 5:54 | -/3 | 2 spoje | |
Rynárec | 5:58 | 5:58 | |||
Zajíčkov | 6:04 | 6:04 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 6:10 | 6:10 | -/2 | ||
Nová Buková | 6:14 | 6:14 | |||
Hříběcí | 6:18 | 6:18 | |||
Horní Cerekev | 6:22 | -/4 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci