..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1830 :..
Číslo vlaku:
 
Sp 1830
Řazení vlaku: 363 + BDs450 + 2xBdt279 + 2xB249 + Bdt279  Detail řazení »
Poznámky: jede v X, (6) a 24.XII., 5.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 25.XII., 1.I.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Veselí nad Lužnicí   4:48  -/2
  Řípec-Dráchov Neobsazená zastávka  4:51 4:51  
  Soběslav  4:54 4:55  -/2
  Roudná  5:00 5:00  -/2
  Doubí u Tábora Neobsazená zastávka  5:03 5:03  
  Planá nad Lužnicí  5:06 5:07  -/2
  Sezimovo Ústí  5:10 5:10  
  Tábor  5:14 5:16  1/-7 spojů
  Chotoviny  5:22 5:22  -/3
  Sudoměřice u Tábora  5:27 5:28  -/3
  Střezimíř  5:34 5:35  -/3
  Červený Újezd u Votic  5:38 5:38  
  Ješetice  5:41 5:42  -/3
  Heřmaničky  5:46 5:47  -/2
  Votice  5:52 5:52  -/3
  Olbramovice  5:55 5:56  -/32 spoje
  Tomice  6:00 6:00  -/2
  Bystřice u Benešova  6:05 6:06  -/3
  Benešov u Prahy  6:11 6:13  1/25 spojů
  Čerčany  6:21 6:22  -/25 spojů
  Strančice  6:34 6:35  -/34 spoje
  Říčany  6:43 6:44  -/4
  Praha-Hostivař  7:00 7:01  -/44 spoje
  Praha-Strašnice zastávka  7:04 7:05  
  Praha-Vršovice  7:09 7:10  1/-11 spojů
  Praha hlavní nádraží  7:14   7/-17 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster