Os 18210 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » | |
Poznámky: § |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Číčenice | 20:02 | ||||
Újezdec u Číčenic | x | 20:05 | 20:05 | ||
Záboří u Číčenic | 20:08 | 20:08 | |||
Chvalešovice | x | 20:10 | 20:10 | ||
Lhota pod Horami | x | 20:14 | 20:14 | ||
Temelín | 20:18 | 20:20 | -/2 | ||
Bohunice | x | 20:27 | 20:27 | ||
Týn nad Vltavou | 20:33 | -/2 |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci