..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 18204 :..
Číslo vlaku:
 
Os 18204
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Číčenice   12:24  
  Újezdec u Číčenic Neobsazená zastávka x12:27 12:27  
  Záboří u Číčenic Neobsazená zastávka  12:30 12:30  
  Chvalešovice Neobsazená zastávka x12:32 12:32  
  Lhota pod Horami Neobsazená zastávka x12:36 12:36  
  Temelín  12:40 12:42  -/2
  Bohunice Neobsazená zastávka x12:49 12:49  
  Týn nad Vltavou  12:55   -/21 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster