..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 18202 :..
Číslo vlaku:
 
Os 18202
Řazení vlaku: 2x810  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Vodňany   8:09  -/2
  Číčenice  8:15 8:27  2 spoje
  Újezdec u Číčenic Neobsazená zastávka x8:30 8:30  
  Záboří u Číčenic Neobsazená zastávka  8:33 8:33  
  Chvalešovice Neobsazená zastávka x8:35 8:35  
  Lhota pod Horami Neobsazená zastávka x8:39 8:39  
  Temelín  8:43 8:45  -/2
  Bohunice Neobsazená zastávka x8:52 8:52  
  Týn nad Vltavou  8:58   -/2

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster