..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 18200 :..
Číslo vlaku:
 
Os 18200
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »
Poznámky: X

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Číčenice   6:25  
  Újezdec u Číčenic Neobsazená zastávka x6:28 6:28  
  Záboří u Číčenic Neobsazená zastávka  6:31 6:31  
  Chvalešovice Neobsazená zastávka x6:33 6:33  
  Lhota pod Horami Neobsazená zastávka x6:37 6:37  
  Temelín  6:41 6:43  -/2
  Bohunice Neobsazená zastávka x6:50 6:50  
  Týn nad Vltavou  6:56   -/21 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster