Os 18151 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » | |
Poznámky: X § |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Volary | 6:26 | -/2 | |||
Soumarský Most | x | 6:33 | 6:33 | ||
Lenora zastávka | x | 6:37 | 6:37 | ||
Lenora | 6:39 | 6:41 | -/2 | ||
Zátoň-Boubín | 6:46 | 6:47 | -/2 | ||
Zátoň | x | 6:52 | 6:52 | ||
Horní Vltavice | x | 6:56 | 6:56 | ||
Kubova Huť | 7:00 | 7:02 | -/2 | ||
Lipka | 7:10 | 7:16 | |||
Vimperk zastávka | x | 7:25 | 7:25 | ||
Vimperk | 7:30 | -/2 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci