..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 18011 :..
Číslo vlaku:
 
Os 18011
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 2x810  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Volary   15:29  -/2
  Spálenec Neobsazená zastávka x15:40 15:40  
  Zbytiny Neobsazená zastávka  15:43 15:44  -/2
  Skříněřov Neobsazená zastávka x15:49 15:49  
  Ovesné u Prachatic Neobsazená zastávka x15:54 15:54  
  Chroboly Neobsazená zastávka  15:57 15:59  -/2
  Rohanov Neobsazená zastávka x16:03 16:03  
  Prachatice lázně Neobsazená zastávka x16:09 16:09  
  Prachatice  16:12 16:17  -/21 spoj
  Husinec Neobsazená zastávka  16:23 16:24  -/3
  Strunkovice nad Blanicí  16:30 16:31  -/2
  Blanice Neobsazená zastávka  16:34 16:34  
  Bavorov  16:40 16:40  -/2
  Svinětice Neobsazená zastávka  16:43 16:43  
  Pražák Neobsazená zastávka  16:48 16:48  
  Vodňany  16:53 16:54  -/2
  Číčenice  17:00   1/-5 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster