Os 18010 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Číčenice | 15:44 | 1/- | |||
Vodňany | 15:50 | 15:51 | -/2 | ||
Pražák | 15:55 | 15:55 | |||
Svinětice | 16:00 | 16:00 | |||
Bavorov | 16:03 | 16:03 | -/2 | ||
Blanice | 16:09 | 16:09 | |||
Strunkovice nad Blanicí | 16:13 | 16:13 | -/2 | ||
Husinec | 16:20 | 16:26 | -/2 | ||
Prachatice | 16:32 | 16:38 | -/2 | ||
Prachatice lázně | x | 16:40 | 16:40 | ||
Rohanov | x | 16:46 | 16:46 | ||
Chroboly | 16:51 | 16:52 | -/2 | ||
Ovesné u Prachatic | x | 16:55 | 16:55 | ||
Skříněřov | x | 17:00 | 17:00 | ||
Zbytiny | 17:05 | 17:06 | -/2 | ||
Spálenec | x | 17:08 | 17:08 | ||
Volary | 17:20 | -/2 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci