..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 18008 :..
Číslo vlaku:
 
Os 18008
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810  Detail řazení »
Poznámky: X,+ §

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Číčenice   14:24  1/-
  Vodňany  14:30 14:31  -/2
  Pražák Neobsazená zastávka  14:36 14:36  
  Svinětice Neobsazená zastávka  14:40 14:40  
  Bavorov  14:43 14:44  -/2
  Blanice Neobsazená zastávka  14:50 14:50  
  Strunkovice nad Blanicí  14:54 14:55  -/3
  Husinec Neobsazená zastávka  15:02 15:02  -/2
  Prachatice  15:09 15:14  -/2
  Prachatice lázně Neobsazená zastávka x15:17 15:17  
  Rohanov Neobsazená zastávka x15:23 15:23  
  Chroboly Neobsazená zastávka  15:27 15:28  -/2
  Ovesné u Prachatic Neobsazená zastávka x15:31 15:31  
  Skříněřov Neobsazená zastávka x15:35 15:35  
  Zbytiny Neobsazená zastávka  15:40 15:48  -/2
  Spálenec Neobsazená zastávka x15:50 15:50  
  Volary  16:02   -/23 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster