..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 18006 :..
Číslo vlaku:
 
Os 18006
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Číčenice   11:37  1/-
  Vodňany  11:43 11:44  -/2
  Pražák Neobsazená zastávka  11:49 11:49  
  Svinětice Neobsazená zastávka  11:53 11:53  
  Bavorov  11:56 11:57  -/2
  Blanice Neobsazená zastávka  12:03 12:03  
  Strunkovice nad Blanicí  12:07 12:08  -/2
  Husinec Neobsazená zastávka  12:15 12:19  -/2
  Prachatice  12:26 12:31  -/21 spoj
  Prachatice lázně Neobsazená zastávka x12:33 12:33  
  Rohanov Neobsazená zastávka x12:39 12:39  
  Chroboly Neobsazená zastávka  12:44 12:49  -/2
  Ovesné u Prachatic Neobsazená zastávka x12:52 12:52  
  Skříněřov Neobsazená zastávka x12:57 12:57  
  Zbytiny Neobsazená zastávka  13:02 13:03  -/2
  Spálenec Neobsazená zastávka x13:05 13:05  
  Volary  13:17   -/25 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster