..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 18004 :..
Číslo vlaku:
 
Os 18004
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Číčenice   8:25  1/-
  Vodňany  8:31 8:32  -/2
  Pražák Neobsazená zastávka  8:36 8:36  
  Svinětice Neobsazená zastávka  8:41 8:41  
  Bavorov  8:44 8:44  -/2
  Blanice Neobsazená zastávka  8:50 8:50  
  Strunkovice nad Blanicí  8:54 8:55  -/3
  Husinec Neobsazená zastávka  9:02 9:03  -/2
  Prachatice  9:10 9:15  -/2
  Prachatice lázně Neobsazená zastávka x9:19 9:19  
  Rohanov Neobsazená zastávka x9:27 9:27  
  Chroboly Neobsazená zastávka  9:33 9:34  -/2
  Ovesné u Prachatic Neobsazená zastávka x9:37 9:37  
  Skříněřov Neobsazená zastávka x9:42 9:42  
  Zbytiny Neobsazená zastávka  9:47 9:55  -/2
  Spálenec Neobsazená zastávka x9:57 9:57  
  Volary  10:10   -/23 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster