..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 18001 :..
Číslo vlaku:
 
Os 18001
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 854  Detail řazení »
Poznámky: §

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Volary   4:41  -/2
  Spálenec Neobsazená zastávka x4:52 4:52  
  Zbytiny Neobsazená zastávka  4:55 4:55  
  Skříněřov Neobsazená zastávka x5:00 5:00  
  Ovesné u Prachatic Neobsazená zastávka x5:04 5:04  
  Chroboly Neobsazená zastávka  5:07 5:07  
  Rohanov Neobsazená zastávka x5:12 5:12  
  Prachatice lázně Neobsazená zastávka x5:18 5:18  
  Prachatice  5:20 5:26  -/21 spoj
  Husinec Neobsazená zastávka  5:32 5:33  -/2
  Strunkovice nad Blanicí  5:40 5:40  -/2
  Blanice Neobsazená zastávka  5:44 5:44  
  Bavorov  5:49 5:50  -/2
  Svinětice Neobsazená zastávka  5:53 5:53  
  Pražák Neobsazená zastávka  5:58 5:58  
  Vodňany  6:03 6:07  -/2
  Číčenice  6:13   -/28 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster