..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 18000 :..
Číslo vlaku:
 
Os 18000
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Číčenice   4:30  1/1
  Vodňany  4:36 4:37  -/2
  Pražák Neobsazená zastávka  4:41 4:41  
  Svinětice Neobsazená zastávka  4:46 4:46  
  Bavorov  4:49 4:49  -/2
  Blanice Neobsazená zastávka  4:55 4:55  
  Strunkovice nad Blanicí  4:59 5:02  -/3
  Husinec Neobsazená zastávka  5:09 5:10  -/2
  Prachatice  5:17 5:34  -/21 spoj
  Prachatice lázně Neobsazená zastávka x5:37 5:37  
  Rohanov Neobsazená zastávka x5:43 5:43  
  Chroboly Neobsazená zastávka  5:47 5:48  -/2
  Ovesné u Prachatic Neobsazená zastávka x5:51 5:51  
  Skříněřov Neobsazená zastávka x5:55 5:55  
  Zbytiny Neobsazená zastávka  6:00 6:08  -/2
  Spálenec Neobsazená zastávka x6:10 6:10  
  Volary  6:22   -/24 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster