Os 17802 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » | |
Poznámky: samoobslužný způsob odbavování cestujících |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Chrást u Plzně | 7:32 | 1/1 | |||
Chrást u Plzně obec | x | 7:34 | 7:34 | ||
Chrást u Plzně zastávka | x | 7:36 | 7:36 | ||
Sedlecko | x | 7:40 | 7:40 | ||
Střapole | x | 7:42 | 7:42 | ||
Všenice | x | 7:46 | 7:46 | ||
Dolní Stupno | x | 7:48 | 7:48 | ||
Stupno | 7:51 | 7:55 | -/2 | ||
Bezděkov u Radnic | x | 7:58 | 7:58 | ||
Břasy | x | 8:02 | 8:02 | ||
Radnice | 8:06 | -/2 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci