..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1776 :..
Číslo vlaku:
 
Sp 1776
Řazení vlaku: 162 + A151 + 4xB249  Detail řazení »
Poznámky: nejede 24./25., 25./26.XII., 31.XII./1.I.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   23:22  3/-
  Praha-Holešovice  23:32 23:33  3/-
  Kralupy nad Vltavou  23:53 23:54  2/-
  Hněvice  0:12 0:13  1/3
  Roudnice nad Labem  0:19 0:20  2/-
  Bohušovice nad Ohří  0:27 0:28  1/3
  Lovosice  0:33 0:34  2/-
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  0:51 0:52  3/-
  Ústí nad Labem sever  0:55 0:56  -/4
  Neštěmice  0:58 0:59  
  Povrly  1:02 1:03  2/-
  Děčín hlavní nádraží  1:13   3/-

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster