Vlak 1775 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Děčín hlavní nádraží | 15:18 | 4/- | |||
Vilsnice | 15:22 | 15:22 | |||
Choratice | 15:25 | 15:25 | |||
Dobkovice | 15:27 | 15:27 | |||
Povrly | 15:33 | 15:34 | 1/2 | ||
Neštěmice | 15:38 | 15:38 | |||
Ústí nad Labem sever | 15:41 | 15:41 | -/3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15:45 | 2/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci