Vlak 1754 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Starkoč | 17:03 | -/2 | |||
Václavice | 17:09 | 17:11 | -/2 | 5 spojů | |
Náchod zastávka | 17:15 | 17:16 | |||
Náchod | 17:19 | 17:20 | -/3 | 2 spoje | |
Hronov | 17:27 | 17:28 | -/2 | ||
Police nad Metují | 17:34 | 17:35 | -/2 | ||
Žďár nad Metují | 17:38 | 17:39 | |||
Česká Metuje | 17:42 | 17:43 | |||
Teplice nad Metují | 17:49 | 17:50 | 4 spoje | ||
Meziměstí | 18:00 | 18:09 | 3 spoje | ||
Ruprechtice | x | 18:11 | 18:11 | ||
Hynčice | x | 18:13 | 18:13 | ||
Broumov-Olivětín | x | 18:18 | 18:18 | ||
Broumov | 18:22 | -/2 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci