Os 17505 | |
Řazení vlaku: 831 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Domažlice | 19:24 | -/3 | |||
Spáňov | 19:30 | 19:30 | |||
Kout na Šumavě | 19:34 | 19:34 | -/2 | ||
Starec | 19:37 | 19:37 | |||
Kdyně | 19:39 | 19:40 | -/3 | ||
Chodská Lhota | 19:45 | 19:45 | |||
Dobříkov na Šumavě | 19:48 | 19:48 | |||
Loučim | 19:51 | 19:51 | |||
Pocinovice | 19:55 | 19:55 | -/2 | ||
Úborsko | 19:59 | 19:59 | |||
Dubová Lhota | 20:02 | 20:02 | |||
Janovice nad Úhlavou | 20:06 | 20:07 | -/2 | 4 spoje | |
Bezděkov u Klatov | 20:11 | 20:11 | |||
Klatovy | 20:15 | 20:30 | 2/- | 2 spoje | |
Klatovy město | 20:33 | 20:33 | |||
Luby u Klatov | 20:37 | 20:37 | |||
Vrhaveč | 20:39 | 20:39 | |||
Neznašovy | 20:43 | 20:43 | |||
Běšiny | 20:46 | 20:47 | -/2 | ||
Nemilkov | 20:54 | 20:54 | -/2 | ||
Malonice | 20:59 | 21:00 | -/2 | ||
Kolinec | 21:06 | 21:06 | -/2 | ||
Mokrosuky | 21:11 | 21:11 | |||
Hrádek u Sušice | 21:14 | 21:15 | -/2 | ||
Sušice | 21:20 | -/2 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci