Vlak 1750 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Týniště nad Orlicí | 8:38 | -/3 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 8:51 | 8:52 | -/2 | 1 spoj | |
Nové Město nad Metují | 9:02 | 9:03 | -/1 | ||
Václavice | 9:09 | 9:09 | -/2 | 2 spoje | |
Náchod zastávka | 9:14 | 9:14 | |||
Náchod | 9:17 | 9:18 | -/2 | 1 spoj | |
Hronov | 9:25 | 9:26 | -/2 | ||
Police nad Metují | 9:32 | 9:33 | -/1 | ||
Žďár nad Metují | 9:37 | 9:37 | |||
Česká Metuje | 9:41 | 9:41 | |||
Teplice nad Metují | 9:47 | 9:48 | 2 spoje | ||
Meziměstí | 9:59 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci