..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1725 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 1725 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Brno hlavní nádraží   11:35  III/-
  Slavkov u Brna  12:00 12:01  -/2
  Bučovice  12:09 12:10  -/4
  Nesovice  12:17 12:17  -/31 spoj
  Nemotice  12:25 12:25  -/3
  Kyjov  12:38 12:40  -/51 spoj
  Vracov  12:50 12:51  
  Bzenec  12:54 12:55  -/53 spoje
  Veselí nad Moravou  13:05 13:10  2/-6 spojů
  Uherský Ostroh  13:14 13:15  -/2
  Ostrožská Nová Ves  13:19 13:20  -/3
  Ostrožská Nová Ves lázně  13:22 13:23  
  Kunovice zastávka  13:26 13:26  
  Uherské Hradiště  13:31   -/24 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster