..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1655 :..
Číslo vlaku:
 
Sp 1655
Řazení vlaku: 242 + 3xBt278  Detail řazení »
Poznámky: (6),+

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Klatovy   8:03  2/-
  Švihov u Klatov  8:12 8:12  -/2
  Borovy Neobsazená zastávka  8:18 8:19  
  Lužany Neobsazená zastávka  8:22 8:22  
  Přeštice  8:26 8:27  -/3
  Chlumčany u Dobřan  8:33 8:35  -/2
  Dobřany  8:40 8:42  -/3
  Plzeň zastávka  8:53 8:54  
  Plzeň hlavní nádraží  8:57   1v/-2 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster