Vlak 16513 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Bílina | 13:38 | 1/- | |||
Bílina-Chudeřice | x | 13:41 | 13:41 | ||
Světec | 13:43 | 13:43 | |||
Hostomice nad Bílinou | x | 13:45 | 13:45 | ||
Ohníč | 13:48 | 13:48 | |||
Lbín | x | 13:52 | 13:52 | ||
Úpořiny | 13:55 | 13:59 | -/4 | 3 spoje | |
Velvěty | x | 14:01 | 14:01 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 14:04 | 14:04 | ||
Brozánky | x | 14:06 | 14:06 | ||
Řehlovice | 14:09 | 14:10 | -/3 | ||
Stadice | x | 14:12 | 14:12 | ||
Koštov | x | 14:15 | 14:15 | ||
Trmice | 14:18 | 14:19 | 2/- | ||
Ústí nad Labem západ | 14:23 | 14:23 | 5 spojů | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14:25 | 1/- | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci