Vlak 16506 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8:42 | 1A/- | |||
Ústí nad Labem západ | 8:44 | 8:49 | 2/- | 2 spoje | |
Trmice | 8:53 | 8:53 | |||
Koštov | x | 8:56 | 8:56 | ||
Stadice | x | 9:00 | 9:00 | ||
Řehlovice | 9:02 | 9:02 | |||
Brozánky | x | 9:04 | 9:04 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 9:06 | 9:06 | ||
Velvěty | x | 9:08 | 9:08 | ||
Úpořiny | 9:11 | 9:15 | -/3 | 1 spoj | |
Lbín | x | 9:17 | 9:17 | ||
Ohníč | 9:22 | 9:22 | |||
Hostomice nad Bílinou | x | 9:25 | 9:25 | ||
Světec | 9:27 | 9:27 | |||
Bílina-Chudeřice | x | 9:29 | 9:29 | ||
Bílina | 9:32 | 1/- | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci