..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 16200 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 16200 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Tanvald   3:52  -/4
  Tanvald zastávka x3:54 3:55  
  Smržovka dolní nádraží x3:58 3:59  -/2
  Smržovka střed x4:02 4:02  
  Smržovka  4:05 4:05  -/23 spoje
  Lučany nad Nisou x4:07 4:07  
  Jablonecké Paseky x4:12 4:12  -/1
  Nová Ves nad Nisou x4:14 4:15  -/2
  Jablonec nad Nisou zastávka x4:17 4:18  
  Jablonec nad Nisou  4:21 4:22  -/2
  Jablonec nad Nisou dolní nádraží x4:24 4:25  -/2
  Proseč nad Nisou x4:31 4:31  
  Vratislavice nad Nisou x4:36 4:36  -/2
  Vesec u Liberce  4:38 4:38  -/1
  Liberec-Rochlice x4:41 4:41  
  Liberec  4:45   1/-5 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster