..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1619 :..
Číslo vlaku:
 
Sp 1619
Řazení vlaku: 460  Detail řazení »
Poznámky: nejede 24., 25., 31.XII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Ústí nad Labem západ   20:10  5/-
  Ústí nad Labem-Střekov  20:14 20:15  -/23 spoje
  Libochovany  20:24 20:25  
  Velké Žernoseky  20:30 20:30  -/4
  Litoměřice město  20:34 20:36  
  Křešice u Litoměřic  20:40 20:41  
  Polepy  20:44 20:45  -/3
  Hoštka  20:50 20:51  -/3
  Štětí  20:56 20:57  -/4
  Mělník  21:07 21:08  -/2
  Všetaty  21:15 21:16  1/23 spoje
  Stará Boleslav  21:24 21:24  -/2
  Lysá nad Labem  21:33   1/15 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster