..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1617 :..
Číslo vlaku:
 
Sp 1617
Řazení vlaku: 163 + AB349 + BDs450 + 2xBdt279  Detail řazení »
Poznámky: nejede 24., 31.XII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Ústí nad Labem západ   18:35  5/-
  Ústí nad Labem-Střekov  18:39 18:40  -/23 spoje
  Libochovany  18:49 18:49  
  Velké Žernoseky  18:55 18:55  -/4
  Litoměřice město  18:59 19:00  
  Křešice u Litoměřic  19:05 19:05  
  Polepy  19:08 19:09  -/3
  Hoštka  19:14 19:15  -/3
  Štětí  19:20 19:21  -/4
  Liběchov  19:26 19:26  
  Mělník-Mlazice  19:30 19:30  
  Mělník  19:33 19:34  -/22 spoje
  Malý Újezd  19:37 19:38  
  Všetaty  19:43 19:45  1/24 spoje
  Ovčáry  19:49 19:50  
  Dřísy  19:52 19:53  -/3
  Stará Boleslav  19:59 20:00  -/2
  Lysá nad Labem  20:07 20:09  1/36 spojů
  Nymburk hlavní nádraží  20:18 20:20  1/-6 spojů
  Poděbrady  20:26 20:27  1/2
  Velký Osek  20:35 20:35  -/33 spoje
  Kolín  20:42   4/-10 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster