..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1612 :..
Číslo vlaku:
 
Sp 1612
Řazení vlaku: 163 + 2xBdt279 + BDs450 + AB349  Detail řazení »
Poznámky: jede v X

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Kolín   6:25  5/-
  Velký Osek  6:32 6:33  -/46 spojů
  Poděbrady  6:38 6:40  2/-
  Nymburk hlavní nádraží  6:46 6:49  3/-11 spojů
  Lysá nad Labem  6:59 7:00  1/19 spojů
  Stará Boleslav  7:07 7:07  -/3
  Dřísy  7:11 7:12  -/2
  Ovčáry  7:14 7:15  
  Všetaty  7:20 7:23  1/16 spojů
  Mělník  7:31 7:32  -/32 spoje
  Štětí  7:43 7:44  -/5
  Hoštka  7:50 7:51  -/4
  Litoměřice město  8:02 8:05  
  Ústí nad Labem-Střekov  8:22 8:24  -/43 spoje
  Ústí nad Labem západ  8:28   4/-4 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster