..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1610 :..
Číslo vlaku:
 
Sp 1610
Řazení vlaku: 163 + 2xBdt279 + BDs450 + AB349  Detail řazení »
Poznámky: jede v (6) a +, nejede 25.XII., 1.I.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Kolín   5:55  5/-
  Velký Osek  6:01 6:02  -/45 spojů
  Poděbrady  6:08 6:09  2/-
  Nymburk hlavní nádraží  6:15 6:17  3/-9 spojů
  Lysá nad Labem  6:28 6:29  1/211 spojů
  Stará Boleslav  6:36 6:37  -/3
  Všetaty  6:45 6:46  1/14 spoje
  Mělník  6:54 6:55  -/34 spoje
  Štětí  7:05 7:06  -/5
  Litoměřice město  7:23 7:27  
  Ústí nad Labem-Střekov  7:45 7:50  -/45 spojů
  Ústí nad Labem západ  7:54   4/-7 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster