Os 15662 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Nový Bydžov | 22:17 | ||||
Zachrašťany | x | 22:20 | 22:20 | ||
Luková | x | 22:23 | 22:23 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 22:27 | 22:33 | 1 spoj | ||
Lovčice obec | x | 22:41 | 22:41 | ||
Slibovice | x | 22:43 | 22:43 | ||
Běrunice | x | 22:46 | 22:46 | ||
Městec Králové | 22:51 | -/3 |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci