R 1566 | |
Řazení vlaku: 363 + BDs450 + 4xBt278 Detail řazení » | |
Poznámky: Jede v (6) a (+) |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Plzeň hlavní nádraží | 7:05 | 1/3 | |||
Plzeň zastávka | 7:07 | 7:08 | |||
Dobřany | 7:19 | 7:20 | -/2 | ||
Přeštice | 7:30 | 7:31 | -/3 | ||
Švihov u Klatov | 7:41 | 7:42 | -/2 | ||
Klatovy | 7:51 | 8:02 | 1/- | 3 spoje | |
Janovice nad Úhlavou | 8:09 | 8:09 | -/2 | 1 spoj | |
Nýrsko | 8:17 | 8:18 | -/2 | ||
Zelená Lhota | 8:32 | 8:33 | -/2 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 8:43 | 8:47 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 8:54 | 8:54 | |||
Špičák | 9:00 | 9:02 | -/2 | ||
Železná Ruda město | 9:07 | 9:09 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 9:17 | -/3 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci