Os 15637 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Křinec | 15:29 | -/2 | |||
Svídnice | x | 15:34 | 15:34 | ||
Dymokury | x | 15:37 | 15:38 | ||
Činěves | x | 15:41 | 15:41 | ||
Městec Králové | 15:50 | 16:05 | -/3 | ||
Běrunice | x | 16:10 | 16:10 | ||
Slibovice | x | 16:13 | 16:13 | ||
Lovčice obec | x | 16:15 | 16:16 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 16:24 | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci