Os 15610 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » | |
Poznámky: Nový Bydžov - Chlumec nad Cidlinou: jede v X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Nový Bydžov | 7:49 | ||||
Zachrašťany | 7:52 | 7:52 | |||
Luková | 7:55 | 7:55 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 8:00 | 8:36 | 4 spoje | ||
Lovčice obec | x | 8:44 | 8:44 | ||
Slibovice | x | 8:46 | 8:46 | ||
Běrunice | x | 8:49 | 8:49 | ||
Městec Králové | 8:54 | -/3 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci