Vlak 14863 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Havlíčkův Brod | 6:01 | 2/- | |||
Pohledští Dvořáci | 6:05 | 6:05 | |||
Pohled | 6:08 | 6:09 | 2/1 | ||
Stříbrné Hory | 6:11 | 6:11 | |||
Přibyslav zastávka | 6:14 | 6:15 | |||
Přibyslav | 6:17 | 6:18 | 2/1 | ||
Ronov nad Sázavou | 6:20 | 6:21 | |||
Nížkov | 6:23 | 6:24 | |||
Sázava u Žďáru | 6:28 | 6:28 | 1/1 | ||
Hamry nad Sázavou | 6:32 | 6:32 | |||
Žďár nad Sázavou | 6:37 | 2/4 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci