..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1441 :..
Číslo vlaku:
 
R 1441
Řazení vlaku: 749 + 3xBt278 + BDs450 + AB350 + 810  Detail řazení »
Poznámky: Řadění v (6) a (+), kromě 1.,2.I.
Jede v (6) a (+), nejede 24.XII.
Souprava odjede v (6) a (+) do Prahy ONJ-odj. jako Sv 29991 v 18.57 h.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Tanvald   15:43  -/4
  Velké Hamry  15:48 15:49  -/2
  Plavy  15:51 15:51  
  Návarov  15:56 15:56  
  Jesenný  16:00 16:01  -/2
  Spálov  16:05 16:05  
  Železný Brod  16:08 16:11  -/34 spoje
  Malá Skála  16:19 16:22  -/3
  Turnov  16:32 16:33  3/44 spoje
  Mnichovo Hradiště  16:46 16:47  -/2
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  17:05 17:15  -/27 spojů
  Všetaty  17:44 17:46  2/14 spoje
  Neratovice  17:52 17:53  -/35 spojů
  Praha-Vysočany  18:22 18:23  2/18 spojů
  Praha hlavní nádraží  18:32 18:36  3/-12 spojů
  Praha-Vršovice  18:40   1/-9 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster