R 1420 | |
Řazení vlaku: 163 + 4xB + Bc + 2xWLAB Detail řazení » | |
Poznámky: Řadění z Košic ve dnech 22.XII.,1.I.,24.III.,29.VI.,1.VII.,3.IX. Jede 23.,24.XII.,2.,3.I.,25.,26.III.,30.VI.,1.-3.VII.,4.,5.IX. Souprava odjede do Prahy ONJ-odj. jako Sv 29921 v 6.15 h. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Horní Lideč | 0:30 | 0:50 | -/5 | ||
Vsetín | 1:06 | 1:08 | -/4 | 2 spoje | |
Valašské Meziříčí | 1:24 | 1:26 | 3/- | 1 spoj | |
Hranice na Moravě | 1:51 | 1:52 | 3/1 | 1 spoj | |
Olomouc hlavní nádraží | 2:28 | 2:32 | 3 spoje | ||
Zábřeh na Moravě | 3:07 | 3:08 | 2/- | 3 spoje | |
Česká Třebová | 3:51 | 3:53 | 3/- | 4 spoje | |
Ústí nad Orlicí | 4:01 | 4:07 | prask/1 | 4 spoje | |
Choceň | 4:20 | 4:21 | 2/- | 6 spojů | |
Pardubice hlavní nádraží | 4:39 | 4:42 | 3/- | 9 spojů | |
Kolín | 5:07 | 5:09 | 3/- | 14 spojů | |
Praha hlavní nádraží | 5:56 | 13 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci