..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 14133 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 14133 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Rohatec   5:35  1/1
  Rohatec kolonie  5:37 5:37  
  Sudoměřice nad Moravou  5:43 5:54  -/23 spoje
  Petrov u Strážnice  5:58 5:58  
  Strážnice  6:04 6:05  -/22 spoje
  Vnorovy  6:10 6:11  
  Veselí nad Moravou-Zarazice  6:13 6:13  
  Veselí nad Moravou  6:17   3/-6 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster