..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 14103 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 14103 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hodonín   7:18  1vpravo/1
  Rohatec zastávka  7:24 7:24  
  Rohatec  7:27 7:28  1/2
  Sudoměřice nad Moravou  7:35 7:36  -/21 spoj
  Petrov u Strážnice  7:39 7:40  
  Strážnice  7:45 7:55  -/11 spoj
  Vnorovy  8:00 8:01  
  Veselí nad Moravou-Zarazice  8:03 8:03  
  Veselí nad Moravou  8:07   3/-

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster