EC 130 "Polonia" | |
Řazení vlaku: 362 + Admnu61 + WR + 3xBdmnu61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Budapest-Keleti pu. | 11:50 | ||||
Budapest-Kelenföld | 12:02 | 12:03 | |||
Győr | 13:09 | 13:10 | |||
Mosonmagyaróvár | 13:33 | 13:34 | |||
Rajka | 13:54 | 14:04 | |||
Bratislava-Petržalka | 14:22 | 14:23 | |||
Bratislava hlavná stanica | 14:41 | 14:44 | 1 spoj | ||
Malacky | 15:08 | 15:09 | |||
Kúty | 15:23 | 15:25 | 2 spoje | ||
Břeclav | 15:42 | 15:58 | 3/- | 8 spojů | |
Otrokovice | 16:35 | 16:36 | 2/4 | 5 spojů | |
Přerov | 16:54 | 16:57 | 2/- | 5 spojů | |
Ostrava-Svinov | 17:38 | 17:41 | 3/- | 7 spojů | |
Ostrava hlavní nádraží | 17:47 | 17:49 | 7 spojů | ||
Petrovice u Karviné | 18:12 | 18:25 | 1/5 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci