R 893 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 193_Lu + Apee139 + Bbdgmee236 + Bmz224 + 3xBdpee231 + 2xBee238 + Bmz224 + Apee139 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 14.50 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 14.54 | 15.03 | 4 severní část | ||
Praha-Libeň | 15.09 | 15.10 | 3 | ||
Kolín | 15.40 | 15.42 | 2 | ||
Přelouč | 15.56 | 15.57 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 16.06 | 16.07 | 4 | ||
Choceň | 16.25 | 16.26 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 16.38 | 16.41 | 1 | ||
Česká Třebová | 16.50 | 16.51 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.30 | 17.32 | II | ||
Přerov | 17.45 | 17.48 | 4 vpravo | ||
Hulín | 17.57 | 17.58 | 3/3 | ||
Otrokovice | 18.06 | 18.08 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.20 | 18.33 | 1/2 | ||
Uherské Hradiště | 18.39 | 18.45 | 4 | ||
Uherský Brod | 19.01 | 19.04 | 2 | ||
Újezdec u Luhačovic | 19.08 | 19.09 | 2 | ||
Luhačovice | 19.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci