Vlak 6671 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Kamenice | 7.49 | 1 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 7.52 | 7.52 | |||
Markvartice | 7.57 | 7.57 | 2 | ||
Dolní Habartice | 8.00 | 8.00 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 8.03 | 8.04 | 1 | ||
Malá Veleň | 8.07 | 8.07 | |||
Březiny u Děčína | 8.10 | 8.10 | |||
Děčín východ | 8.15 | 8.16 | 2 vlevo | ||
Děčín hlavní nádraží | 8.20 | 3 |
jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci