Vlak 6660 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.37 | 3 | |||
Děčín východ | 16.40 | 16.41 | 2 vlevo | ||
Březiny u Děčína | 16.43 | 16.43 | |||
Malá Veleň | 16.46 | 16.46 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 16.50 | 16.51 | 1 | ||
Dolní Habartice | 16.53 | 16.53 | |||
Markvartice | 16.57 | 16.57 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 17.00 | 17.00 | |||
Česká Kamenice | 17.05 | 17.06 | 2 | ||
Horní Kamenice | 17.08 | 17.08 | |||
Mlýny | 17.14 | 17.15 | 2 | ||
Kytlice | 17.17 | 17.17 | |||
Jedlová | 17.24 | 17.24 | 4 | ||
Chřibská | 17.30 | 17.31 | 2 | ||
Rybniště | 17.35 | 17.35 | 4 | ||
Krásná Lípa město | 17.38 | 17.38 | |||
Krásná Lípa | 17.41 | 17.42 | 2 | ||
Rumburk | 17.49 | 1 |
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci