Os 4817 | |
Řazení vlaku: Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 5.38 | 2 | |||
Luka nad Jihlavou | 5.49 | 5.53 | 2 | ||
Bítovčice | 5.56 | 5.56 | |||
Přímělkov | 5.59 | 5.59 | |||
Dolní Smrčné | 6.01 | 6.01 | |||
Bransouze | 6.04 | 6.07 | 1 | ||
Číchov | 6.10 | 6.11 | |||
Okříšky | 6.16 | 6.17 | 1/2 | ||
Krahulov | 6.24 | 6.25 | 3 | ||
Třebíč-Borovina | 6.29 | 6.30 | |||
Třebíč | 6.34 | 6.35 | 2/2 | ||
Vladislav zastávka | 6.46 | 6.47 | |||
Studenec | 6.55 | 6.59 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 7.06 | 7.12 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 7.18 | 7.18 | 1 | ||
Rapotice | 7.24 | 7.24 | 3 | ||
Vysoké Popovice | 7.28 | 7.28 | |||
Zastávka u Brna | 7.34 | 7.35 | 3 | ||
Rosice u Brna | 7.38 | 7.38 | |||
Tetčice | 7.41 | 7.42 | 3 | ||
Omice | 7.45 | 7.46 | |||
Střelice | 7.50 | 7.51 | 2/2 | ||
Ostopovice | 7.55 | 7.55 | |||
Brno-Horní Heršpice | 8.00 | 8.00 | 6 | ||
Brno hlavní nádraží | 8.05 | V |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci